Za nam listopadowe warsztaty „Seniorów w akcji”! To czas, kiedy animatorzy – pary „60+” i „35-„ z 32 miejsc z całej Polski, przyjechali do Warszawy, aby wspólnie porozmawiać o realizowanych projektach.

Nasz projekt „Historie razem pisane” to wspólne działanie pary międzypokoleniowej naszej Agaty i Pani Ani, sołtys i lokalnej animatorki z Wójcic.

22617551284_c9b9af22d9_o

Podczas dwóch intensywnych dni rozpracowaliśmy kilka tematów – korzyści i wyzwania w pracy w zespole międzypokoleniowym, pierwsze sukcesy w projektach i cechy dobrego lidera. Był też czas na jogę śmiechu i wizyty studyjne.
Nasi animatorzy, poznali inicjatywę Wymiennik i społeczną historię warszawskiego Jazdowa.

Na koniec – niezapomnianych, międzypokoleniowych wrażeń dostarczył koncert zespołu „Cała Praga śpiewa”.

To był naprawdę twórczy, pouczający i mega inspirujący czas .

Konkurs “Seniorzy w akcji” inkubator + dotacje jest realizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.