Zapraszamy do wzięcia udziału w wizytach studyjnych programu Lato w teatrze 2019!

Fundacja Da Radę jest organizatorem wizyty studyjnej w Nysie 06-07-11-2019r.

Po raz kolejny w ramach Lata w teatrze odbędą się wizyty studyjne – spotkania organizowane przez doświadczonych beneficjentów programu, którzy chcą się podzielić swoim doświadczeniem, dobrymi praktykami oraz refleksjami i spostrzeżeniami zarówno z pracy teatralnej z uczestnikami zajęć, jak i z pracy w zespole prowadzących. Celem wizyt studyjnych jest wprowadzenie  zainteresowanych osób w struktury programu oraz poznanie go z perspektywy realizatorów warsztatów. Jesteś zainteresowana/y  Latem w teatrze, chcesz dowiedzieć się więcej o programie, złożyć wniosek na realizację warsztatów? Nie wahaj się i wybierz miejsce, które odwiedzisz. Wizyty studyjne to także fantastyczna okazja do poznania ciekawych ośrodków, nowych inspiracji i innych metod pracy.

Wizyta odbędzie się 06-07.11.2019r. w Inkubatorze Organizacji Społecznych w Nysie. Udział w wizycie jest bezpłatny, zapewniamy nocleg oraz wyżywienie w trakcie wizyty. GORĄCO

ZAPRASZAMY, BO LATO W TEATRZE TO WYJĄTKOWY PROJEKT!!!

Szczegółowy program wizyty w pliku: WIZYTY STUDYJNE 2019

Wypełnij ankietę  tutaj: ANKIETA ZGŁOSZENIOWA