W ramach mikro dotacji Кierunek FIO został zrealizowany projekt „Z dramą Da Radę” -podniesienie kompetencji trenerów Fundacji i nabycie przez nich umiejętności wykorzystania metod dramy stosowanej w profilaktyce uzależnień.

W ramach projektu współpracowałyśmy z ekspertkami ze Stowarzyszenia Praktyków Dramy „ STOP-KLATKA” z Warszawy.

To twórczynie i realizatorki dramowego projektu z profilaktyki uzależnień SUBST. Reorientacja , który od kilku lat realizowany jest w stołecznych liceach i gimnazjach

Monika Kisło – terapeutka uzależnień i trenerka dramy ,

Małgorzata Winiarek-Kołucka – trenerka i superwizorka dramy

Powstał scenariusz warsztatów z profilaktyki uzależnień „ Za kulisami”  który jest adresowany do gimnazjalistów i licealistów. „Za kulisami” wpisuje się w nurt profilaktyki pozytywnej i jest profilaktyką pierwszorzędową .

„ZA KULISAMI” – warsztaty z profilaktyki uzależnień

Content not available.

W ramach projektu miałyśmy okazję korzystać ze wsparcia merytorycznego na etapie tworzenia scenariusza warsztatów. Wzięłyśmy udział  w wizycie studyjnej